Jesteśmy dla Ciebie. Twoje zdrowie to nasz priorytet.

z pobytu w naszym szpitalu.

<h2>Jesteśmy dla Ciebie. Twoje zdrowie to nasz priorytet.</h2><p> Naszą wizją jest osiągnięcie jak najwyższego standardu oferowanych świadczeń medycznych przy zachowaniu odpowiedniego komfortu oraz pełnej satysfakcji pacjenta<br>z pobytu w naszym szpitalu.</p><p>Odpowiedzialność za jakość jest rozłożona na każdego pracownika poprzez celowy podział zadań i kompetencji.</p>
09-02-2024

Światowy Dzień Chorego

W dniu 11/02/224 (niedziela) obchodzimy Światowy Dzień Chorego, z tej okazji o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich Państwa na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się w Kaplicy Szpitalnej. Mszy świętej będzie przewodniczył Ks. dr Jerzy Swędrowski - Dziekan Kutnowski.

30-01-2024

Nowy Zastępca do spraw Medycznych w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Jest nam bardzo miło poinformować, że z dniem 15 stycznia Kutnowski Szpital nawiązał współpracę z dr n. med. Panem Markiem Neuberg, który objął funkcję zastępcy dyrektora ds. medycznych. Wierzymy, że 40-letnia praktyka zawodowa oraz wiedza Pana Doktora podniosą jakość i zakres świadczeń medycznych udzielanych w Naszym Szpitalu.

23-01-2024

Nabór na stanowisko pracownika ds BHP

Zarząd „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Spółka z o.o. w Kutnie ogłasza nabór na stanowisko pracownika ds. BHP

04-01-2024

W dniu 19 stycznia 2024 poradnie specjalistyczne będą nieczynne z wyjątkiem poradni neurologicznej

Szanowni Pacjenci, informujemy, że w dniu 19/01/2024 (piątek) poradnie specjalistyczne będą nieczynne z wyjątkiem poradni...

23-10-2023

Poród z osobą towarzyszącą rozmowa z Ordynatorem Oddziału Położniczo - Ginekologicznego, dr. Tomaszem Augustyniakiem

Drogie przyszłe mamy, jeśli rozważacie możliwość porodu w towarzystwie bliskiej Wam osoby - koniecznie posłuchajcie rozmowy z naszym Ordynatorem Oddziału Położniczo - Ginekologicznego, dr. Tomaszem Augustyniakiem, który odpowiada na pytania: ⁣jak wygląda poród z osobą towarzyszącą? ⁣Na co zwrócić uwagę planując taki poród?⁣ Kto może towarzyszyć rodzącej na sali porodowej? ⁣Czy w Kutnowskim Szpitalu może nocować osoba towarzysząca przy porodzie? ⁣

23-05-2023

List otwarty Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych (OZPSP)

27-02-2023

Nabór na stanowisko specjalisty w dziale kadr i płac

Zarząd "Kutnowskiego Szpitala Samorządowego" Spółka z o. o. w Kutnie ogłasza nabór na stanowisko specjalisty w dziale kadr i płac.

24-08-2022

Nabór na stanowisko konserwator-hydraulik w szpitalu

Zarząd "Kutnowskiego Szpitala Samorządowego" Spółka z o. o. w Kutnie ogłasza nabór na stanowisko Konserwator-Hydraulik.

20-01-2022

Bieżące i kompleksowe informacje o koronawirusie i sytuacji pandemicznej

Polecamy rządową stronę www.gov.pl/web/koronawirus, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze zalecenia, informacje o koronawirusie i sytuacji pandemicznej w Polsce, odpowiedzi na najbardziej popularne pytania, dane statystyczne, czy np. przewodnik co zrobić, gdy ma się koronawirusa. Kompleksowy zbiór informacji z tzw. pierwszej ręki.